
16:32, 20 березня 2024 р.
Надійне джерело
На Житомирщині продовжують конфісковувати сільгоспугіддя, які перебувають у власності громадян росії та білорусі

Органи прокуратури Житомирщини, спільно з Управлінням СБУ в області, продовжують вживати заходи щодо припинення права власності громадян росії та білорусі на землі сільськогосподарського призначення, розташовані у межах територіальних громад області.
Про це повідомляє Пресслужба Житомирської обласної прокуратури.
Як повідомлялося раніше, прокурорами окружних прокуратур цьогоріч заявлено низку позовів щодо конфіскації у громадян іноземних держав значної площі земель.
Наразі обсяги таких сільгоспугідь збільшилися. Зокрема, станом на 20.03.2024 заявлено позовів щодо конфіскації близько 125 га земель вартістю майже 17 млн грн.
З них задоволено судами (з врахуванням минулих років) 22 позови стосовно конфіскації понад 62-х га землі.
Зокрема, днями, за позовами Звягельської окружної прокуратури, заявленими в інтересах держави, ще трьох громадян країни-окупанта позбавлено права власності на землі сільськогосподарського призначення. Рішенням суду у них конфісковано три ділянки землі загальною площею 2,2 га, що у межах Ємільчинської територіальної громади Звягельського району.
Нагадаємо, відповідно до чинного законодавства, громадяни іноземної держави, які успадкували земельні ділянки, повинні їх відчужити у встановлений термін. У разі порушення вимог володільця у судовому порядку позбавляють права власності, а земля підлягає конфіскації.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
"Таємна точка" і валютний ажіотаж: що відбувається в місті?
Новини компаній
10:59
4 квітня
15:00
3 квітня
ТОП новини
Оголошення
11:25, 28 березня
2
15:26, 2 квітня
13:01, Вчора
live comments feed...