
08:00, 5 травня 2024 р.
Надійне джерело
На Житомирщині організували арт-терапію для військових
Стреси та психологічні травми у військовослужбовців, які повертаються із зон бойових дій, сьогодні залишаються важливою проблемою. Подолати їх, аби відновити свій психологічний добробут, внутрішню гармонію, допомагає арт-терапія.
Інформує Житомирська обласна військова адміністрація.
У Пулинській громаді на базі художнього музею «Пулинські барви» селищної ради за участі викладача Мистецької школи Леоніда Фесенка уже вдруге організували заняття з арт-терапії для військових.
Цього разу до заходу долучилися й дружини захисників.
Як зазначають медики, арт-терапія – це, насамперед, психологічна реабілітація військових та адаптація їх до цивільного життя за межами бойових дій. Процес створення мистецького твору може допомогти знизити рівень стресу та тривожності, побачити життя в нових барвах.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
13:56, 5 квітня
13:56, 5 квітня
08:17, 9 квітня
08:17, 9 квітня
08:17, 9 квітня
live comments feed...