13:00, 26 січня 2011 р.
Кримінальна хроніка
30 злочинів зареєстровано черговими частинами УМВС України в Житомирській області упродовж минулої доби, 22 з них працівники міліції вже розкрили, а саме: розбійний напад, 2 грабежі, шахрайство, 13 крадіжок чужого майна, незаконне зберігання зброї, 4 факти нелегального обігу наркотиків та інші.
25 осіб обґрунтовано підозрюються у скоєнні зазначених протиправних дій.
25 січня до Черняхівського РВ звернувся житель с. Сліпчиць із заявою про те, що із приміщення сараю його домогосподарства, шляхом вільного доступу, невідомим викрадено 6 л бензину марки А-95, 3 л мастила та автозапчастини до мотоцикла «ІЖ». Сума збитку становить 705 гривень.
Дільничні інспектори за підозрою у скоєнні злочину затримали двох місцевих жителів, студентів одного з професійних училищ, в яких викрадене вилучено.
Минулої доби жителька м. Житомира повідомила до Корольовського РВ про те, що напередодні, близько 18.45, в приміщенні поліклініки її 16-річного онука пограбував невідомий, відкрито заволодівши його мобільним телефоном «Нокіа 2700» вартістю близько 1000 гривень.
Працівники сектору кримінальної міліції у справах дітей за підозрою у скоєнні грабежу затримали 15-річного житомирянина, в якого викрадений телефон вилучено.
В Олевському районі дільничні інспектори в ході проведення оперативно-розшукових заходів у будинку жителя с. Кишина виявили та вилучили саморобний вогнепальний пристрій у вигляді пістолету, калібру 11 мм, з довжиною ствола 34 см, який направлено на дослідження до Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС.
Минулої доби у Бердичеві від дій шахраїв постраждало двоє літніх людей.
Як розповіли потерпілі, до їх осель вранці, близько 10-11 години, назвавшись працівниками соціальної служби, зайшли незнайомі чоловік та жінка, які згодом викрали гроші. Загалом пенсіонерки позбулися власних заощаджень на суму майже 12 тисяч гривень.
Шановні громадяни! На жаль, це непоодинокі випадки ошуканства. Щоб запобігти таким неприємностям, слід дотримуватися елементарних правил безпеки:
1. Не впускайте до свого помешкання сторонніх осіб, незалежно від того, назвались вони соціальними чи медичними працівниками або представниками різних благодійних фондів, ветеранських організацій.
Приводом для їх візиту може стати будь-що: складання списків на отримання матеріальної допомоги, пропозиція придбати чудодійні лікарські засоби за знижками, оформити пільгову путівку до лікувального санаторію тощо. Однак справжня мета - оглянути житло та, по можливості, щось викрасти або ж просто видурити гроші.
2. Не розмовляйте та не запрошуйте до своєї оселі осіб, що пропонують поворожити, зняти порчу і таке інше. Постійно нагадуйте дітям, що на вулиці не варто знайомитися чи спілкуватись із сторонніми людьми.
3. Ні в якому разі не довіряйте незнайомцям, тим більше, якщо вам пропонують провести сумнівні операції з грошовими коштами. Такими можуть бути пропозиції обміняти заощадження на так звані «нові гроші» чи валюту за вигідним курсом, придбати продукти за зниженими цінами, розіграти лотерею або переказати кошти на рахунок мобільного абонента.
4. Завжди керуйтесь здоровим глуздом. Якщо у вас виникли підозри, що вас намагаються ошукати, негайно звертайтесь до міліції.
ВЗГ УМВС України
в Житомирській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:55
11 січня
12:47
11 січня
Оголошення
10:29, 10 січня
15:25, 31 грудня 2024 р.
17:42, 7 січня
10:29, 10 січня
10:37, 3 січня
live comments feed...