• Головна
  • Роль сім'ї у процесі реабілітації: поради для родичів від експертів реабілітаційного центру "На грані"
Новини компаній
15:30, 22 серпня

Роль сім'ї у процесі реабілітації: поради для родичів від експертів реабілітаційного центру "На грані"

Новини компаній

Роль сім'ї у процесі реабілітації - один з найцінніших скарбів, що може стати неабиякою мотивацією для залежної людини. Підтримка рідних, забезпечує стабільність і благополуччя усієї сім'ї разом. Особливо, коли починається адаптивний період одужання після реабілітаційного лікування.

Обізнаність близьких щодо хвороби залежність кожен з членів сім'ї може получити у нашому наркологічному реабілітаційному центрі "На грані". Спеціальні навички і знання фахівці нашої клініки пропонують освоїти чим раніше. Адже від цього залежить життя близької вам людини.

Роль сім'ї у процесі реабілітації: поради для родичів від експертів реабілітаційного центру "На грані", фото-1

Порада 1: Освіта та інформованість

Одним із сильних двигунів здорового способу життя - є освіта про наркозалежність. Від розуміння природи залежності, людина менше попадає під вплив хімічних речовин і взагалі любих залежностей.

Програма наркологічної клініки "На грані" дасть шанс як залежному, так і його (її) родині получити повний спектр знань. Єдиною рекомендацією - є грамотне використання інформації, і запобігання великих ризиків.

Порада 2: Емоційна підтримка

Не потрібно з'ясовувати, що добре чи погано, правильно чи неправильно. Сприймайте те, про що вам розповідають, просто як факти. І співпереживайте емоційному стану людини, радить психолог нашої наркологічної клініки у Вінниці.

"Якщо ви будете дотримуватися цих правил, то в кінці розмови у вас виникне природне бажання сказати: "Я тебе розумію, розумію твої почуття". Це справжнє співчуття. Те, що насправді хоче кожна людина", – говорить психотерапевт тренінг-центру "На грані".

Порада 3: Встановлення здорових меж

Межі — це розуміння того, яка поведінка і в яких умовах є прийнятною та неприйнятною. Так дитина матиме свою свободу, але в зрозумілих для неї межах.

Встановлення меж у відносинах означає бути чесним, приймати дитину такою, яка вона є, пояснювати поняття щодо кордонів, спілкуватись і вміло вислуховувати.

Порада 4: Участь у терапії

Покращуючи взаємодію та відношення членів сім’ї один до одного, сімейна терапія може сприяти змінам у близьких стосунках.

Роль сім'ї у процесі реабілітації: поради для родичів від експертів реабілітаційного центру "На грані", фото-2

Порада 5: Підтримка здорового способу життя

Здоровий спосіб життя під час реабілітації - гарантоване успішне життя. Завдяки фізичним вправам і вітамінному харчуванню, говорять фахівці нашої клініки "На грані" багато чого залежить.

На протязі реабілітаційного процесу як залежним, так і їх близьким, окремо приділяється увага інформаційним заняттям і напрацюванням нових звичок.

У ході реабілітаційного процесу спеціалістами психо соціального тренінг-центру "На грані" було розроблено методику "здорового мислення".

Порада 6: Відкритий діалог

Відкритий діалог у сім'ї - рецепт здорових стосунків. Наші фахівці говорять, що спілкування - це є пігулка для лікування. Чесна і спокійна розмова у родині дозволить пройти різні труднощі. Коли емоціі ідуть позаду здорового глузду у родині створюється атмосфера взаєморозуміння і довіри.

Важливо пам'ятати що допомога залежному у колі родини відіграє значиму роль.

Тверезий спосіб життя - це вибір. У кожного з нас є сьогодні можливість зробити свій життєвий шлях цікавим і захоплюючим. І не важливо на якій стадії розвитку хвороби ви, або ваша близька людина. Спільними зусиллями і допомогою професіоналів наркологічного реабілітаційного центра "На грані" ваше майбутнє і майбутнє ваших дітей засяє добрими і лагідними відносинами. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...