16:02, 27 листопада 2013 р.
Українські промисловці та підприємці висловили свою позицію щодо процесу євроінтеграції України
Нещодавно актив Українського союзу промисловців та підприємців проводив виїзне засідання Правління у Житомирі. Темою зустрічі була зона вільної торгівлі з ЄС, перспективи та ризики.
Українські промисловці та підприємці висловили свою позицію щодо процесу євроінтеграції України. Підписання асоціації з ЄС означає для України не лише беззаперечні переваги, але й суттєві ризики, які неможливо ігнорувати.
Коментуючи позицію Президента України щодо незмінного стратегічного курсу до європейської інтеграції та поглибленої співпраці з європейськими партнерами, голова Правління Житомирського регіонального УСПП відділення Володимир Баліцький наголошує, що головним завданням у нинішніх економічних умовах є сприяння розвитку підприємництва області.
Володимир Баліцький зазначає, що держава зараз прийняла виважену позицію. В Україні потрібно сформувати спочатку міцний фундамент для майбутньої активізації виробництва, адже 2014 рік обіцяє бути непростим. Підприємствам України загалом та Житомирщини зокрема необхідно відновити нормальний торгово-економічний режим з Росією.
Регіональне відділення виступає захисником корпоративних інтересів господарників, але є й генератором ідей щодо поліпшення фінансово-економічної ситуації в регіоні. Так члени правління регіонального відділення постійно проводять роботу щодо вдосконалення та розвитку законодавчої бази підприємницької діяльності, ринкових відносин, впровадження у практику нормативних актів, зокрема щодо започаткування вільної торгівлі між Україною та Європейським союзом. Ця робота буде продовжуватися.
Український союз промисловців і підприємців у Житомирі на засіданні представив ряд пропозицій, які дадуть змогу мінімізувати втрати України від започаткування зони вільної торгівлі з Європою. На думку ділової громадськості області, нині слід розробити та забезпечити виконання програми активізації кредитування реального сектору економіки за ставками не вище 12-15%. Необхідно також продовжити переговори з ЄС щодо збільшення існуючих розмірів квот на поставки української аграрної продукції до ЄС та заборонити або обмежити вивіз з України видів сировинних ресурсів, які є базовими для наших підприємців.
Зрештою, за будь-яку ціну йти у Євросоюз, навряд чи виправдано. У майбутній Європі Україна повинна бути не слабкою ланкою, а впливовим гравцем. Для прийняття виваженого рішення Україна має отримати від ЄС фінансові гарантії для модернізації виробництва, пільгового кредитування, підтримки підприємництва, збереження робочих місць.
Таку ж позицію висловив Президент України, спілкуючись із журналістами українських телеканалів. Віктор Януковича зазначив, що протягом тривалого часу Україна вела переговори на різних рівнях з різними структурами Європейського Союзу в торгово-економічних та енергетичних питаннях.
«Будь-які переговори, які ми вели, були спрямовані на те, щоб підійти в хорошій формі. Тобто, Україна, перш за все, повинна мати достатній економічний ресурс для імплементації цієї угоди», - наголосив Віктор Янукович.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:06
1 січня
19:22
30 грудня 2024 р.
16:08
30 грудня 2024 р.
14:35
30 грудня 2024 р.
ТОП новини
Оголошення
16:42, 1 січня
2
15:36, 24 грудня 2024 р.
5
23:12, 25 грудня 2024 р.
19:40, 22 грудня 2024 р.
2
10:28, Вчора
live comments feed...