10:30, 29 квітня 2011 р.
Кримінальна хроніка
22 злочини зареєстровано черговими частинами УМВС України в Житомирській області упродовж минулої доби, 15 з них працівники міліції вже розкрили, а саме: шахрайство, 6 крадіжок чужого майна, 5 фактів нелегального обігу наркотиків та інші.
16 осіб обґрунтовано підозрюються у скоєнні зазначених протиправних дій.
28 квітня оперативники карного розшуку Попільнянського РВ у ході проведення оперативно-розшукових заходів в будинку непрацюючого 23-річного жителя с. Великої Чернявки виявили подрібнену рослину масу зеленого кольору - канабіс - вагою майже 6,5 кг. Наразі вилучене направлено на дослідження до НДЕКЦ при УМВС.
Минулої доби дільничні інспектори у м. Коростені у домоволодінні пенсіонерки виявили та вилучили 213 кг металобрухту чорних металів. Попередньо встановлено, що жінка упродовж року займалась прийомом металобрухту, не маючи на це відповідного дозволу-ліцензії. На даний час вирішується питання про порушення за вканим фактом кримінальної справи.
15-річна жителька м. Овруча 28 квітня звернулася до міліції із повідомленням про те, що цього ж дня в період часу з 10 до 11 години з її сумочки, яку вона залишила без нагляду на підвіконні в класі однієї з шкіл райцентру, невідомим викрадено мобільний телефон вартістю 1 тис. гривень.
Із подібною заявою до райвідділу звернулась і жителька Червоноармійська. Жінка розповіла, що в період часу з 18 до 20 години у її 16-річного сина, учня 10 класу загальноосвітньої школи, у райцентрі на місцевому стадіоні, шляхом вільного доступу, викрадено мобільний телефон, який хлопець залишив без нагляду біля спортивного снаряду.
На місця подій виїжджали слідчо-оперативні групи працівників міліції, які розпочали першочергові заходи по встановленню осіб, причетних до крадіжок.
Шановні громадяни! Найчастіше діти втрачають термінали саме у навчальних закладах, забуваючи їх на партах, у кишенях курток, залишених в гардеробі або роздягальнях спортивних залів. Учні, зазвичай, з різних родин: хтось навчений не брати чужого, а комусь про це не розповіли. Тож, шановні батьки, пам’ятайте, що, купуючи дитині дорогий телефон, ви тим самим наражаєте її на додатковий ризик. Не варто переоцінювати потреби сина чи доньки, або потурати їх амбіційним бажанням. 12-15-річний підліток суб’єктивно оцінює навколишнє, і саме ви повинні допомогти розібратися у ситуації та по можливості уберегти свою дитину від потенційних небезпек. Обов’язково розкажіть дітям, що не варто демонструвати всі можливості та функції телефону при сторонніх особах у лікарні, транспорті, громадських місцях, а також перед однокласниками у школі.
ВЗГ УМВС України
в Житомирській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:15
13 січня
16:55
11 січня
Оголошення
09:42, 3 січня
07:48, 6 січня
live comments feed...