• Головна
  • Шахраї «кинули» житомирянина на 7 тисяч, а жителя Романова - на 15 тисяч
обережно шахраї
12:24, 19 листопада 2014 р.

Шахраї «кинули» житомирянина на 7 тисяч, а жителя Романова - на 15 тисяч

обережно шахраї

Одразу декілька жителів Житомирщини за останні декілька днів звернулися до міліції із заявами про те, що віддали пройдисвітам свої заощадження за уявний порятунок близьких людей. Нині правоохоронці встановлюють осіб, причетних до вчинення шахрайств.

Про це повідомляє  СЗГ УМВС України в Житомирській області.

На мобільний телефон 47-річного жителя селища Романова надійшов тривожний дзвінок. Незнайомий абонент представився слідчим Міністерства внутрішніх справ України. Це неабияк насторожило чоловіка, а наступна звістка просто шокувала: його син затриманий міліцією за зберігання наркотиків. Справа серйозна, а тому потребує прийняття від батька швидких рішень: або затриманий син понесе покарання відповідно до чинного законодавства, або ж можливо викупити його з міліції ще до судового розгляду справи. Звісно, переляканий чоловік погодився віддати будь-які кошти заради синового порятунку.

Тож лише згодом, перерахувавши 15 тисяч гривень на продиктований «слідчим МВС» номер банківського рахунку, чоловік зателефонував синові. А той здивовано повідомив ошелешеному батьку, що нічого подібного з ним не сталося. Тож наступним абонентом ошуканого чоловіка став райвідділ міліції, куди він поскаржився на пройдисвітів.

Аналогічна заява надійшла й від 66-річної жительки обласного центру. За «звільнення» свого сина з міліції вона перерахувала через банківський термінал 7 тисяч гривень. Згодом жінка бідкалась правоохоронцям, що не могла вчинити інакше, адже чоловік, який зателефонував, дав їй лише годину, аби мати встигла врятувати свого сина.

Нині в рамках відкритих за фактами шахрайств (ст.190 Кримінального кодексу України) кримінальних проваджень правоохоронці встановлюють осіб пройдисвітів.

Разом з тим міліція наполегливо просить громадян бути обережними і не довіряти незнайомцям, що вимагають у них гроші, телефонуючи на мобільні.

Щоб не постраждати від «мобільних аферистів», ким би вони не були, правоохоронці радять, у першу чергу, що називається, «включити мізки».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Шахраї #Житомир #Романів
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...