
11:23, 25 грудня 2014 р.
Житомирські лісівники демонстрували ялинки
Звідки «приходять» новорічні ялинки і чи вистачить їх всім, і чи не зникнуть вони через кілька років, як лякають деякі скептики?
Щоб знайти відповіді на ці питання житомирські журналісти вирушили до лісу.
Лісничий Тригірського лісництва Житомирського лісгоспу Валерій Іщук запросив гостей на спеціальну плантацію новорічних ялин, де на площі в гектар підростають майбутні новорічні красуні. «Таких ділянок, де ми вирощуємо хвойні деревця суто для реалізації, в нашому лісництві щороку створюється не менше 5 гектарів. – запевняє Валерій Павлович. - Часто для цього ми знаходимо колишні сінокоси, які не використовуються за призначенням».
Про це передає прес-служба ЖОУЛМГ.
«Загалом же в області щороку створюється в межах 120 гектарів новорічних ялин, - додає перший заступник начальника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Роман Ільїн, - тож можемо запевнити, що ялини не зникнуть, вони ростуть і будуть рости в наших лісах».
В цьому журналісти переконуються на власні очі: на базовому розсаднику Житомирського лісгоспу у величезних сучасних телицях – мільйони сінців сосни і ялини , які чекають весни, щоб «переселитися» до лісу. А таких лісництв на Житомирщині 130.
На ялинковому ярмарку, що в Станишівському лісництві, ялини, сосни – на будь який смак: більші, менші, в горщиках і без горщиків. «І ціни не «кусаються», - коментує головний лісничий Житомирського лісгоспу Сергій Дубницький. – Навіть дещо нижчі від минулорічних: в середньому 40 грн. за деревце»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:05
26 квітня
11:15
26 квітня
11:00
24 квітня
17:25
23 квітня
ТОП новини
Оголошення
19:32, 22 квітня
19:32, 22 квітня
14:45, 15 квітня
14:44, 15 квітня
19:32, 22 квітня
live comments feed...