22:26, 13 листопада 2015 р.

Секрети багатого врожаю

Який городник не мріє про багатий врожай? Чому у когось виходить виростити великі і смачні плоди, а у когось –  ні? У чому секрет і що треба робити для такого результату? Насправді особливого секрету немає. Все просто. Для цього необхідно придбати мінеральні добрива і приділяти багато уваги городу.

Обов'язково приділяти пильну увагу агротехніці. Маленька неточність або нехтування важливим агроприема може знизити врожайність. Вирощувати на городі можна все що завгодно. Помідори, огірки, ріпку, буряк, редиску, кабачка, баклажани – будь-які овочі, які до душі. І кожен з них є по-своєму вибагливим. Це потрібно мати на увазі.

Обов'язково добре підготувати грунт. Це найголовніше. Добре зорана земля - ​​великий крок до отримання багатого врожаю. Готувати землю слід вже з осені. Необхідно зробити невеликі лунки, приблизно по сорок п'ять сантиметрів в діаметрі і тридцять і п'ять сантиметрів у глибину. Відстань між лунок повинна бути не більше 1,5 метрів, але й не менше. Додати в кожну лунку перегній і спеціальні добрива, які містять азот і корисні мінерали. Придбати їх можна в «Украгроком» за доступною ціною.

Розсади овочів потрібно готувати заздалегідь. Краще на початку березня. У магазині вибираємо якісні й перевірені насіння. Не шкодуємо грошей. Потім насіння потрібно обробити в однопроцентному розчині марганцівки хвилин десять. Потім насіння відразу ж треба садити в готові ящики із землею для розсади. Можна поставити ящики з розсадою на вікні, на холодильнику, на полицях. Як потепліє, наприклад, у травні, можна виносити їх на балкон або на вулицю.

Як тільки розсада виросте до п'яти сантиметрів, удобрюємо її розчином курячого посліду. Якщо розсаді мало місця в одному ящику, то можна пересадити сходи окремо в обрізані пластикові пляшки або в просто більші ящики. Необхідно постійно стежити за температурою в приміщенні або на вулиці, щоб майбутнім овочам було комфортно. Вдень повинно бути до 20 градусів, вночі – не нижче 14 градусів. Наприкінці травня вже можна пересаджувати розсади на грядки або в парники. Так само потрібно розглядати кожен овоч індивідуально. Якщо овочі ростуть в парнику, то не забуваємо провітрювати в дощову погоду і на ніч обов'язково закривати.

Рихлити землю постійно не обов'язково. На городі завжди є дощові черв'яки, які з цим чудово справляються і є хорошими помічниками городника. Для великих рослин поруч з лункою бажано завжди забивати кілька кілочок і підв'язувати велике листя. Бур'яни з грядок потрібно регулярно зривати. Можна обережно пройтися сапкою.

Якщо з'явилися шкідники, то негайно з ними боремося спеціальної отрутою. Особливих секретів багатого врожаю немає. Головне, добре доглядати за овочами, допомагати їм зростати і скоро вони порадують доброго городника багатим урожаєм.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...