
МОЗ
20:00, 26 травня 2022 р.
Надійне джерело
На лікування за кордон евакуйовано ще 27 українців
МОЗ

МОЗ у рамках співпраці з Європейською комісією продовжують майже щодня евакуйовувати людей на лікування до спеціалізованих клінік за кордоном.
Так, вдалося евакуювати ще 22 особи до Німеччини та 5 онкохворих громадян України до клінік Бельгії.
Це українці зі складними мінно-вибуховими пораненнями, онкохворі пацієнти та пацієнти із захворюваннями, які потребують спеціалізованого лікування, або лікування від яких за поточних обставин в Україні неможливо.
Спочатку хворих та поранених транспортують до Львова для стабілізації їхнього стану. Потім наземним транспортом їх везуть до Польщі, звідки із залученням спеціальних повітряних госпіталів доставляють в інші країни ЄС.
Міністерство охорони здоров'я України
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:05, 7 березня
1
12:51, 14 березня
2
08:22, 12 березня
12:01, 7 березня
3
live comments feed...