• Головна
  • Нова українська ракета “Довгий Нептун” може вражати ворожі цілі на відстані до 1000 км
12:35, 17 березня

Нова українська ракета “Довгий Нептун” може вражати ворожі цілі на відстані до 1000 км

Нова українська ракета “Довгий Нептун” може вражати ворожі цілі на відстані до 1000 км, фото-1

Нова українська ракета “Довгий Нептун” потенційно здатна суттєво змінити баланс сил у війні, що триває. Як повідомив президент України Володимир Зеленський, це оновлена версія крилатої ракети комплексу РК-360МЦ, яка має дальність ураження до 1000 км.

За даними з відкритих джерел, якщо заявлені тактико-технічні характеристики відповідають дійсності, ця зброя стане значним чинником у війні. Подібні ракети можуть знищувати стратегічні об’єкти в тилу противника, що значно послабить його можливості та ускладнить логістику.

Нова українська ракета “Довгий Нептун” може вражати ворожі цілі на відстані до 1000 км, фото-2

Крім того, експерти оцінюють, що вже у 2024 році Україна може налагодити виробництво від 30 до 60 таких ракет щомісяця. Це означає, що новий озброєний потенціал може вплинути на хід бойових дій уже в найближчій перспективі.

Українська версія “Томагавка” має потенціал змінити стратегію ведення війни, дозволяючи здійснювати високоточні удари на велику відстань. За таких умов противник буде змушений переглянути свою тактику та витрачати більше ресурсів на оборону.

Інформує vsviti.com.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...